در حال بارگذاری ویدیو ...

افزایش فالوور و تبلیغات گسترده در اینستاگرام به روش پاپ آپ 09125281952

آسایش تیم: خدمات آموزشی , مشاوره ای , تبلیغاتی

دوستان سلام. این روزها همه به دنبال تبلیغات موثر در اینستاگرام هستند. و به گونه ای هم میخواهند پیج خودشان را بالا بکشند و هم اینکه مشتری بگیرند. جذب مشتری و افزایش فالوور واقعی دغدغه ای اصلی بسیاری از صاحبان کسب و کار است. پیروزی در فضای اینستاگرام میتواند منجر به پیروزی در کسب و کار شود.
.
یکی از بهترین روش های تبلیغات در اینستاگرام، پاپ آپ است. در این روش پیج شما، بصورت باز شده، برای 600 هزار گوشی همزمان در طی 24 ساعت ارسال میگردد. و آن جماعت شما را میبینند. البته بدیهی ست که پیج شما برای کسانی که پیج اینستاگرام دارند نمایش داده میشود. و نه برای همه. در این روش پست های آخر پیج شما دیده میشوند. لایک و بازدید پیج شما افزایش می یابد. و تعداد 1000 فالوور واقعی نیز به پیج شما اضافه میگردد. ضمنا تبلیغات کاملا واقعی بوده و حتی 1 فالوور فیک هم به شما اضافه نمیشود. تعداد ویزیت پروفایل شما گواه صحت و سلامت این تبلیغات است. ویزیت پروفایل فقط برای پیج های بیزینسی قابل مشاهده و رویت است. و تعداد بازدید کل 1 هفته را به شما نشان میدهد. و پس از اتمام 1 هفته تعدادش کاهش می یابد.
.
فالوورهای هدفمند در این روش جذب پیج شما نخواهند شد. فالوور ها از سراسر ایران هستند. و پیج هایی که تصویر پروفایل جذاب دارند معمولا بیشتر جواب میگیرند. در حال حاضر این روش جذاب ترین، موثر ترین و بهترین و بصرفه ترین شیوه ی تبلیغات در اینستاگرام محسوب میگردد.
.
در آخر خوشحال میشوم از پیج اینستاگرام ما نیز بازدید کنید:
https://www.instagram.com/pandak.ir/

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال