در حال بارگذاری ویدیو ...

رازهای موفقیت یک فروشنده یا مشاور حرفه ای املاک و مستغلات

آسایش تیم: خدمات آموزشی , مشاوره ای , تبلیغاتی

یکی از رازهای پیروزی موفقیت فروشندگان و مشاورین حرفه ای املاک و مستغلات نحوه برخورد با نه شنیدن هاست. ممکن است شما آگهی داده باشید. عده ای با شما تماس بگیرند. در تماس های اولیه بسیار خوب و مثبت برخورد کنند. و شما پیش خودتان احساس کنید که فلانی قطعا خریداره. چرا که نظرش کاملا مثبت بوده و در کل روال پرزنت و معرفی کار بسیار مثبت پیش رفته.
حالا هفته بعد از راه می رسد و شما می خواهید پیگیری کنید. یهو با جواب نه ایشون مواجه میشید. براتون عجیبه. چطور ممکنه یک آدم مثبت یهو منفی بشه. هفته پیش که نظرش مثبت شد. پس چه اتفاقی افتاده؟

وقتی دارید تلفنی پیگیری می کنید خیلی از موضوعات را نمی بینید. وقتی طرف تماس گرفت اون هم روز اول، ممکنه اون لحظه حالش خیلی خوب بوده باشه، و با حالی کاملا مثبت و انرژی فراوان با شما تماس گرفته. حالا شما پیگیری می کنید و اون روز و لحظه حالش اصلا خوب نیست و متاسفانه شما نه می شنوید. وفکر می کنید که واقعا پیشمون شده و یا سرکارتون گذاشته.

این طور نیست و باید صبور باشید. رشته ارتباط با مشتری احتمالی نباید به هیچ وجه قطع بشه. حتی اگر اون اعلام کنه که تحت هیچ شرایطی قصد خرید نداره. نپذیرید. آدم ها عوض می شوند و به هم خبر نمی دهند. کسی که ادعا می کنه هرگز ازدواج نخواهد کرد روزی خواهید دید که به خاطر معشوقه اش دارد خودکشی می کند. این یعنی که نظرات به مرور زمان عوض می شود. و هر کسی ممکن است روزی برسد که مشتری شما بشود. یا ممکن است آن رو به هر دلیلی پول نداشته باشد، دست و بالش خالی باشد یا اصلا با همسرش دعوایش شده باشد. او دلایلی شخصی دارد برای اینکه آن لحظه به شما نه بگوید. نمی توانید از ایشان دلیلش را در آن لحظه جویا شوید. بگذارید زمان بگذارد. و مجدد پیگیری کنید.

جهت دریافت مشاوره با 09125281952 تماس بگیرید.

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال