در حال بارگذاری ویدیو ...

کاربرد ورق استیل 304 در ساخت تجهیزات پزشکی

فلزکالا
فلزکالا

ساخت تجهیزات و لوازم پزشکی تحت استانداردهای بهداشتی و سخت گیرانه ای انجام می پذیرد. هر شئ که به هر شکلی با بدن بیماران تماس داشته و یا در بدنشان کار گذاشته می شود باید 100% بهداشتی باشد، اثر سوئی بر بدن نگذارد و در تمام مدت بتواند وظیفه اش را به درستی انجام دهد.
فولادهای زنگ نزن به علت قابلیت کاری بالا و دشواری تشکیل میکرو ارگانیسم ها روی سطح آن، گزینه مطلوبی برای بسیاری از کاربردهای پزشکی به حساب می آیند. به همین دلیل از این فولادها به وفور در تجهیزات پزشکی استفاده می شود. در بین فولادهای زنگ نزن، استیل 304 یکی از رایج ترین گریدها در ساخت لوازم پزشکی بوده است.
استنلس استیل 304 کربن کمی داشته و مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارد. این فولاد با محصولات ضدعفونی کننده و همچنین بافت بدن انسان واکنش شیمیایی نمی دهد. مستحکم و با دوام بوده، شکل پذیری و کارآیی بسیار بالایی دارد. در اثر استفاده مکرر در بدن نیز دچار سایش نمی شود. بنابر همین ویژگی ها این گرید برای ساخت تجهیزات بیمارستان ها و لوازم پزشکی گزینه ایده آلی محسوب می شود.
عمده ترین کاربردهای استیل 304 در ساخت تجهیزات پزشکی عبارتند از: ایمپلنت ارتوپدی، دریچه قلب مصنوعی، فیکسچر استخوان، پروتز، سوزن و سرنگ های پزشکی، ظروف مخصوص نگهداری مواد شیمیایی و....
امروزه بسیاری از واحدهای صنعتی جهت تولید محصولات خود نیازمند فولادهای زنگ نزن هستند. لذا شرکت فلزکالا با واردات ورق های استنلس استیل از معتبرترین تولید کننده های فولاد در دنیا و عرضه در میان صنعتگران پشتیبان و حامی واحدهای صنعتی در کشور بوده است.

فلزکالا:
واردات و عرضه انواع ورق استیل
وب سایت:
www.FELEZ.org
تلفن:
021-22011620

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال