در حال بارگذاری ویدیو ...

چگونه با کمترین هزینه رای بیاوریم؟ | موفقیت در انتخابات با صرف کمترین هزینه

آسایش تیم: خدمات آموزشی , مشاوره ای , تبلیغاتی

جهت دریافت مشاوره با 09125281952 تماس بگیرید. پول خوب است. بسیار هم خوب است. پول ابزاری ست که گاهی معجزه می کند. قطعا و مطمئنا صرف هزینه ی فراون میتواند احتمال موفقیت شما در انتخابات را افزایش دهد. شکی نیست. اما اینجا به مواردی اشاره میکنیم به با پول قابل خریداری نیست و نمیتوان با پول حلش کرد:
1- ظاهر شما، آراستگی شما منوط به شخصیت شما در طول مدت زمان پیش از انتخابات است. آراستگی هزینه ای در بر ندارد. و خیلی شما را در خرج نمی اندازد. پس آراسته باشید. زرق و برق فراوان، پوشیدن لباس های آنچنانی، کت و شلوارهای گران و .... نیازی نیست... مردم باید شما را از جنس خویش ببینند، شما قرار نیست بازیگر یا سلبریتی بشوید، تافته ی جدا بافته نیستید، باید مردم حس کنند که شما از ایشانید، وگرنه روی شان حساب نکنید، به شما رای نخواهند داد.
2- خوب حرف زد را بیاموزید. خوش کلام باشید. این یک مهارت است. باید وقت صرف کنید و تمرین کنید و بقدری در جلسات مختلف حاضر شوید و حرف بزنید تا اینکه در سخنرانی و سخنوری و حرف زدن تبحر بیابید.
3- حرفهای خوب بزنید حرفهای خوب زدن تکمیل کننده خوب حرف زدن است. کسی که خوب بلد باشد حرف بزند اما چیزی برای ارائه نداشته باشد، به نتیجه ی مطلوب نخواهید رسید. حرفهای خوب نیاز به مطالعه دارد، نیاز به سواد، تامل، تفکر و ... اگر بتوانید خوب حرف بزنید و حرفهای خوب بزنید در همه ی مشاغل و همه موارد چه انتخابات چ کسب و کار و ..... پیروز خواهید بود....
4- در صدد مستندسازی زحمات و تلاش ها و مدارک تان باشید. شما نیاز به یک وب سایت دارید تا در آنجا به تشریح کامل خود بپردازید.
سایر موارد در دیگر فیلم ها به سمع نظرتان خواهد رسید.

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال