در حال بارگذاری ویدیو ...

در دوران رکو و یا کرونا برای کسب و کارمان چه کنیم؟ 09125281952

آسایش تیم: خدمات آموزشی , مشاوره ای , تبلیغاتی

سلام. من به شما میگویم. قطعا همه ی شما پیج اینستاگرام دارید. و یا وب سایت دارید. بهترین کار ممکن تولید محتواست. تولید متوا در این ایام و ایام تعطیلات بهترین راه حل است. البته همیشه تولید محتوا برای موفقیت و پروزی شما در کسب و کار از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
.
مخاطب دیروزی نمیدانست چه میخواهد. به بازار می آمد و خریدش را انجام میداد. خریدی نه از روی آگاهی و دانش... بلکه از روی احساسی زودگذار.... اما اکنون داستان متفاوت است. تعدد برندها، و تعداد انتخاب هایی که پیش روی ماست باعث میشود که در مورد محصولی که قرار است بخریم تحقیق کنیم و بحث بعدی بودجه است. با توجه به ظرفیت بودجه مان، و با توجه گستردگی و تنوع برندها، انتخاب کاملا سخت است. در نتیجه شما باید محصول و خدمات تان را معرفی کنید. در قالب فیلم و توضیحات تصویری و متنی کامل... و آن را منتشر کنید در فضای مجازی و اینترنت...
کسانی که خواها و خریدار خدمات شما هستند میتوانند از طریق سرچ و جستجو و هشتگ یا کلمات کلیدی شما را پیدا کنند. بنابراین شما فقط سعی کنید که محتوای تخصصی در مورد کسب و کارتان بسازید و آن را منظم مرتب انتشار دهید. مشتری خودش شما را خواهد یافت.

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال