در حال بارگذاری ویدیو ...

شرکت مشاور تبلیغات اینترنتی و فضای مجازی در تهران 09125281952

آسایش تیم: خدمات آموزشی , مشاوره ای , تبلیغاتی

ما شرکتی هستیم که می توانیم کلیه مشاوره های تبلیغاتی در فضای اینترنتی و مجازی را به شما کارفرمایان و مدیران عزیز ارائه دهیم.

اخطار می کنم قدرت شما در فضای واقعی و غیر مجازی هر چقدر هم که باشد، باز لازم داریم که در فضای مجازی قدرتمندانه عمل کنید و بدرخشید. وگرنه رقیب گوی سبقت را از شما خواهد ربود. و این مایه تاسف است که تشکیلات کوچک اینترنتی بتوانند تشکیلات غول پیکر واقعی رقبای شان را ببلعند.

آنچه لازمه ی بقاست تغییر است. اینکه ما بپذیریم و بتوانیم هم خودمان را تغییر دهیم و هم اینکه سریع این کار را بکنیم. موضوع این نیست که آیا باید تغییر کنبم یا خیر، موضوع این است که با سرعت زیادی باید این کار را بکنیم. وگرنه نابودی حتمی ست. چرا که رقیب در کمین نشسته که شما غفلت کنید و او بتواند بازارتان را از چنگ تان درآورد.

باید با قدرت هم در صحنه حاضر بود، و هم قدرتمدانه عمل کرد. ابرقدرتهایی مانند گوگل نیز به خودشان و عظمت شان بسنده نکردند، و همه جا رد پا دارند. حال شما می گویید که نیازی نیست در فلان شبکه ی اجتماعی باشم.

نکته ی بعدی اینکه، شما موقعیت جغرافی خودتان و محل کارتان را نمیتواند در فضای مجازی نمایش دهید. هر کسی 1 پیج اینستاگرام کاملا برابر با رقیب خود دارد. امکانات تان برابر است. تنها میتوانید با شدت عمل قدرتمندی در فضای مجازی و اینترنتی حاضر شوید، تا هم برقرار بمانید و هم پاربرجا و هم به رشد و توسعه بیاندیشید.

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال