در حال بارگذاری ویدیو ...

کمپین بین المللی مقابله با ویروس کرونا | یک جهان برای یک جهان | سخنرانی آقای محمدرضاطاهرخانی مدیرعامل شرکت نگرش اندیشمندان پیشرو

محمدرضا طاهرخانی
محمدرضا طاهرخانی

کسی که یکی از عزیزان او مبتلا به ویروس کرونا شده است، با کسی که ویروس کرونا فقط در شهر او آمده است، و کسی که ویروس کرونا حتی در کشور او هم دیده نشده، شرایط یکسانی ندارند پس نیاز هست کارهای متفاوتی نیز انجام دهند که در کمپین بین المللی مقابله با ویروس کرونا با جزئیات حداکثری از زوایای مختلف به هر کدام خواهیم پرداخت.
هر کدام از ما انسان ها در بحران جهانی ویروس کرونا وظایفی داریم، ما پزشکان و متخصصین که دور از قرنطینه ها هستیم، ما مردم عادی و سالم، حتی افرادی که مبتلا به ویروس کرونا هستند یا خانواده هایی که یکی از عزیزانشان به ویروس کرونا مبتلا شده است. اما ما به عنوان یک انسان متمدن و مسئولیت پذیر چه کاری کردیم و چقدر وظایف خود را برای این معضل جهانی انجام داده ایم؟
ما برای این کمپین بین المللی نام "یک جهان برای یک جهان" را انتخاب کردیم. شما هم در هر جای جهان که هستید اگر علاقه مند به همکاری با این کمپین و یا مشاهده مطالب علمی آن هستید لطفاً ما را دنبال کنید و یا از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید:
https://www.nap.co.ir/کمپین-یک-جهان-برای-یک-جهان/
https://www.instagram.com/nap.co.ir/
https://www.instagram.com/1world_for_1world/

نظرات
نماد کانال
نظری برای نمایش وجود ندارد.
پاسخ به
نماد کانال